Przedstawiamy listę meldunkową we wszystkich trzech hotelach. Prosimy o weryfikację przed przyjazdem, a w razie zauważenia nieścisłości o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Arsenal Palace

  Name Hotel Room Dates
1 Maxim Rodshtein Arsenal Palace single 14-18.12
2 Helge Ruotanen Arsenal Palace single 13-17.12
3 Riga Chess School Arsenal Palace 14xtwin 14-17.12
4 Riga Chess School Arsenal Palace single 14-17.12
5 Raluca Sgircea +1 Arsenal Palace double 14-18.12
6 Aleksandrs Zarovs Arsenal Palace single 14-17.12
7 Denis Karpitsky Arsenal Palace single 14-18.12
8 Valeriy Kazakovsky+1 Arsenal Palace twin 14-18.12
9 Laszlo Nagy Arsenal Palace single 15-18.12
10 Alexander Moskalenko Arsenal Palace double 14-18.12
11 Kaspars Migla, Roberts Streics Arsenal Palace twin 14-17.12
12 Paweł Sygulski Arsenal Palace 2x3-os. 14-17.12
13 Vladimir Potkin Arsenal Palace double 14-18.12
14 Monika Motycakova Arsenal Palace 3-os. 14-17.12
15 Visnevskis Valdis Arsenal Palace single 14-18.12
16 Lindam Ingo Arsenal Palace single 14-18.12
17 Juan Luis Velez Romero  Arsenal Palace single 14-18.12
18 Vavra Michal Arsenal Palace single 14-15.12
19 Liang Chelsea, Liang Marshall Arsenal Palace twin 14-18.12
20 Petri Ben-Luca Arsenal Palace double 14-16.12
21 Czyż Andrzej Arsenal Palace double 14-18.12
22 Bartoszewski-Reiski Olaf Arsenal Palace double 14-17.12
23 Jazdanovs Aleksandrs Arsenal Palace double 14-17.12
24 Sahidi Samir Arsenal Palace double 14-15.12
25 Makurat Łukasz Arsenal Palace double 14-17.12
26 Mężykowska Emilia Arsenal Palace double 14-17.12
27 Holemar David, Kredl Karel Arsenal Palace twin 14-15.12
28 Bednarek Sylwester Arsenal Palace twin 14-17.12
29 Jarnstrom Henrik Arsenal Palace twin 13-18.12
30 Zhigalko Sergei, Andrey Zhigalko Arsenal Palace twin 14-18.12
31 Georg Mohr, Pablo Mohr Arsenal Palace twin 14-17.12
32 Adrian Mikhalchichin Arsenal Palace single 14-17.12
33 Kovalev Vladislav, Stupak Kirill Arsenal Palace twin 14-18.12
34 Fedorov Aleksei Arsenal Palace single 14-18.12
35 Aleksandrov Aleksei Arsenal Palace single 14-18.12
36 Nikitenko Mihail Arsenal Palace single 14-18.12
37 Ilyuchyk Yana Arsenal Palace single 14-18.12
38 Sukalina Alina Arsenal Palace single 14-18.12
39 Kovalev Andrei Arsenal Palace single 14-18.12
40 Yerashenka Sviatlana Arsenal Palace single 14-18.12
41 Borsuk Yury Arsenal Palace single 14-18.12
42 Zoldan Matteo Arsenal Palace single 15-18.12
43 Wojtaszek Radosław Arsenal Palace double 14-18.12
44 Bartel Mateusz Arsenal Palace single 14-17.12
45 Gajewski Grzegorz Arsenal Palace double 14-17.12
46 Piorun Kacper Arsenal Palace single 14-17.12
47 Ewa Przeździecka, Aneta Złotoś Arsenal Palace twin 13-17.12
48 Krzysztof Kordela Arsenal Palace twin 14-18.12
49 Przemysław Nikiel+1 Arsenal Palace twin 14-17.12
50 Lawrence Trent Arsenal Palace single 14-18.12
51 Sheremet Elshani, Agim Shemshiji Arsenal Palace twin 14-18.12
52 Gezim BytyqiAnd Elshani Arsenal Palace twin 14-18.12
53 Fatmir Qorri Arsim Kelmendi Arsenal Palace twin 14-18.12
54 Burhanudin Misini Nderim Saraci Arsenal Palace twin 14-18.12
55 Nysret Avdiu Arsenal Palace single 14-18.12
56 Rizah Deshishku Arsenal Palace single 14-18.12
57 Zoran Stojcevski Arsenal Palace double 14-18.12
58 Marjan Mitkov Arsenal Palace double 14-18.12
59 Mitoń Kamil Arsenal Palace single 14-17.12
60 Duda Jan-Krzysztof Arsenal Palace single 14-17.12
61 Woźniak Mariola Arsenal Palace single 14-17.12
62 Zawadzka Jolanta, Mastrovasilis Dima Arsenal Palace double 14-17.12
63 Inarkiev Ernesto Arsenal Palace single 15-18.12
64 Ponomariov Ruslan Arsenal Palace single 14-18.12
65 Zaven Andriasian Arsenal Palace single 14-18.12
66 Egons Lavendelis Arsenal Palace single 14-18.12

Park Hotel Diament

LP Name Hotel Room Dates
1 Vojtech Plat Park Diament single 14-18.12
2 Jan Krejci, Peter Michalik Park Diament twin 14-18.12
3 Igors Rausis Park Diament single 14-18.12
4 David Navara Park Diament single 14-18.12
5 Michal Konopka+żona Park Diament double 14-18.12
6 Hracek+Worek Park Diament double 14-18.12
7 Ivans Kolesnikovs Park Diament single 14-18.12
8 Dudas Jan Park Diament double 14-17.12
9 Dusan Schwarz Park Diament single 14-17.12
10 Fedorchuk Sergey Park Diament single 14-18.12
11 Mai Narva Park Diament double 14-18.12
12 Michał Krasenkow Park Diament double 14-17.12
13 Sychev Klementy +1 Park Diament twin 13-17.12
14 Jure Zorko Park Diament single 14-18.12
15 Marjan Kastelic Park Diament single 14-18.12
16 Areta Jaskunaite Park Diament twin 14-18.12
17 Ante and Ivan Saric Park Diament twin 14-18.12
18 Marin Bosiocic Park Diament single 14-18.12
19 Robert Zelcic Park Diament single 14-18.12
20 Rainer Buhmann Park Diament single 14-18.12
21 Markus Ragger Park Diament single 14-18.12
22 Krzysztof Jakubowski, Michal Luch Park Diament twin 14-17.12
23 Paweł Dudziński Park Diament single 14-15.12
24 Arnaudov Petar Park Diament double 13-18.12
25 Kampik, Kucera Park Diament twin 14-17.12
26 Mikhail Demidov Park Diament single 14-18.12
27 Vaidas Sakalauskas, Tomas Laurušas Park Diament twin 14-17.12
28 Andrius Brazdžionisand Kipras Eigminas Park Diament twin 14-17.12
29 Karlik Ondrej, Krejca Jakub Park Diament twin 15-17.12
30 Vraj Karel, Vraj Ondrej Park Diament twin 15-17.12
31 Bednarik Josef, Martinka Jakub Park Diament twin 15-17.12
32 Kreisl Robert Park Diament single 14-18.12
33 Cmilis Viktoras Park Diament single 14-17.12
34 Simkunaite Gabija Park Diament single 14-17.12
35 Koliasnikovas Aironas Park Diament single 14-17.12
36 Iwańczuk Krzysztof Park Diament double 14-17.12
37 Frink Ferenc Park Diament double 14-18.12
38 Duda Szymon Park Diament double 16-17.12
39 Kuś Aleksander Park Diament double 14-17.12
40 Małgorzata Dobosiewicz +1 Park Diament twin 14-17.12
41 Marica Damjanovic, Vuk Damjanovic Park Diament twin 14-18.12
42 Dmitrijs Pogorelovs, Sergejs Pogorelovs Park Diament twin 14-18.12
43 Polina Ni Park Diament single 14-18.12
44 Agnesa Stepania Ter-Avetisjana, Irina Ter-Avetisjana Park Diament twin 14-18.12
45 Artjoms Luscenkovs Park Diament single 14-18.12
46 Sabino Brunello Park Diament single 14-18.12
47 Piotr Piwowarczyk, Mirosław Orłowski Park Diament twin 15-16.12
48 Andrzej Ciesiński Park Diament single 15-16.12
49 Robert Krasiewicz Park Diament double 15-16.12
50 Piotr Zieliński, Jarosław Wiśniewski Park Diament twin 15-16.12
51 Janek Pakulski Park Diament single 14-17.12
52 Tomasz Delega Park Diament single 13-17.12
53 Wejsig, Siwik Park Diament twin 14-17.12
54 Cybulski, Żyźniewski Park Diament twin 14-17.12
55 Martin Dobrotka, Peter Palecek Diviak, Rastislav Park Diament triple 14-17.12
56 Natalia Popova Park Diament double 14-17.12
57 Krjukov Mikhail Park Diament single 14-18.12
58 Judek Magdalena, Andra Cimina Park Diament twin 14-18.12
59 Arno Eliens Park Diament single 14-18.12
60 Lascar Radoslawa, Zajkowska Olga Park Diament twin 14-17.12
61 Dzikowski, Sokólski Park Diament twin 14-17.12
62 Skiba Krzysztof, Parol Krzysztof Park Diament twin 14-17.12
63 Różycki Dariusz, Sowa Tomasz Park Diament twin 14-17.12
64 Janik Piotr, Pyrkosz Igor Park Diament twin 14-17.12
65 Aleksandra Dmitrjevic, Ilaria Olivo, Smajzrova Katerina Park Diament triple 14-18.12
66 Brustman Agnieszka Park Diament single 14-17.12
67 Kiroski, Toni Buchníček Petr Park Diament twin 14-17.12
68 Javier Pérez Llera, Aleskey Bogachov Park Diament twin 14-18.12
69 Laurent Freyd, Oleksandr Prohorov Park Diament single 14-18.12
70 Kisliński Park Diament single 14-17.12
71 Kovalenko Igor Park Diament single 14-17.12
72 McShane, Luke J Park Diament single 14-18.12
73 Fedorchuk, Sergey A Park Diament single 14-18.12
74 Pavel Ponkratov Park Diament single 14-18.12
75 Fridman, Daniel Park Diament single 14-18.12
76 Tomasz Makowski Park Diament double 15-16.12

Ibis 

LP Name Hotel Room Dates
1 Jędrzej i Maciej Adamczewscy Ibis twin 14-17.12
2 Paweł Jarocki, Liwia Jarocka Ibis twin 14-17.12
3 Dorota Weclawski+1 Ibis twin 14-17.12
4 Rudolf Kriebel, Karel Zalesky Ibis twin 14-17.12
5 Krzysztof Spicak Ibis single 14-18.12
6 Pavel Tregubov Ibis single 14-18.12
7 Esteban Montilla Carrillo Ibis single 13-17.12
8 Jan Vykouk, Jakub Pulpan Ibis twin 14-18.12
9 Jiri Štoček Ibis single 14-18.12
10 Mads Smith Hansen Ibis single 14-17.12
11 Andreas Bang Ibis single 14-17.12
12 Mikael Bjertrup Ibis single 15-17.12
13 Christian Monrad Overgaard Ibis single 15-17.12
14 Salih Ozkan Ibis double 14-17.12
15 Paweł Jurkiewicz Ibis single 14-17.12
16 Czarnecka Lidia + 1 Ibis twin 14-18.12
17 Lauda Alexandr Ibis single 14-18.12
18 Daniel Damian, Aleksandra Kozubal Ibis twin 14-17.12
19 Pavel Shkapenko Ibis single 15-17.12
20 Kusiak Matej, Vladimír Škreňo Ibis twin 14-17.12
21 Cech Dominik, Ondrus Martin Ibis twin 14-17.12
22 Paweł Jaroch, Anna Kosakowska Ibis double 14-17.12
23 Kinga Gładyszewska, Adam Gładyszewski Ibis twin 14-17.12
24 Mateusz Milewski, Michał Bartnik Ibis twin 14-17.12
25 Julian Dziczkowski, Mariusz Dziczkowski Ibis twin 14-17.12
26 Konrad Kutyło, Norbert Kopeć Ibis twin 14-17.12
27 Peter Grayson Ibis single 14-18.12
28 Iwo Godzwon Ibis twin 14-17.12
29 Ladva Ottomar Ibis double 14-18.12
30 Escola de Xadrez do Porto: António Pereira, Diogo Martins Ibis twin 14-18.12
31 Escola de Xadrez do Porto: José Francisco Veiga, Henrique Paiva Ibis twin 14-18.12
32 Escola de Xadrez do Porto: Sara Soares + mama Ibis twin 14-18.12
33 Escola de Xadrez do Porto: Sofia Valente+rodzice Ibis double+dost. 15-18.12
34 Escola de Xadrez do Porto: Ricardo Marques, Pedro Mendes, Rita Pinto Ibis double+dost. 15-18.12
35 Mads Boe, Filip Boe Ibis twin 13-17.12
36 Klaud Berg Ibis double 13-17.12
37 Jacek Tomczak + 1  Ibis double 14-17.12
38 Bakalarz Ibis double+dost. 16-17.12
39 Vladimir Sergeev Ibis single 14-18.12
40 Żurawiccy Ibis double 14-17.12
41 Żurawiccy Ibis double 14-17.12
42 Maksymilian Pietras Ibis single 15-17.12
43 Bartosz Dżwierzyński Ibis twin 15-17.12
44 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
45 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
46 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
47 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
48 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
49 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
50 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
51 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 15-18.12
52 Kamieniecki Tomasz Ibis twin 14-18.12
53 Denis Kovalev Ibis single 14-18.12
54 Kruusiauk Heda Ibis double 14-18.12
55 Kahleys Kevin Ibis twin 14-16.12
56 Przybylski Wojciech Ibis double 14-17.12
57 Przybylski, Bartosz Ibis double 14-17.12
58 Korbal Arkadiusz Ibis double 15-17.12
59 Skettos Nicolas Ibis single 14-17.12
60 Filar Sławomir Ibis single 15-17.12
61 Smolak Michal Ibis single 14-18.12
62 Pichurko Jakub Ibis single 15-17.12
63 Olszewski Paweł i Antoni Ibis twin 15-17.12
64 Staniewicz Adrianna Ibis single 16-17.12
65 Sowiński Paweł + tata Ibis twin 14-17.12
66 Jurkiewicz Zuzanna Mazurek Maja Ibis double 14-17.12
67 Abozenko Georg Ibis double 14-18.12

Informacje kontaktowe

  • Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek
  • Al. Korfantego 35

logo white

Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, Katowice 15 grudnia 2017

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…